A něco navíc

Vacu Shape

Podtlakový pohybový systém – cílené spalování tuků problémových partií – boky, břicho, hýždě, stehna. Trénink ve Vacu Shape probíhá chůzí po běžeckém pásu po dobu 30-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Střídavým podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení, kdy je spotřeba energie hrazena z 80% tuky a pouhých 20% tvoří cukry. Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější.

A něco navíc
A něco navíc
Botox

Aplikuje se do horních částí obličeje,do tzv. mimických vrásek, mračivá vráska nad nosem, vodorovné vrásky čelo dále pak vějířky kolem očí. Tyto úkony provádí lékař na našem pracovišti Plet se stává vyhlazenější vrásky zmizí. Trvanlivost tohoto úkonu je cca 3 -4 měsíce. Aplikace se provádí jemnými vpichy právě do tzv. glabelárních vrásek,
způsobených mimikou obličeje. Aplikace se může po odeznění opakovat,ale to je vždy na zvážení a přání klientky. Cena aplikace je dle vpíchnutých jednotek botoxové látky. K informacím ohledně této aplikace volejte mobil 739 023 159.
Pokud Vám nebudeme momentálně k dispozici, budeme Vám volat nazpět, neboť se pravě věnujeme jinému klientovi.

JUVEDERM

Jedná se o vysoce kvalitní obličejovou výpln,která obsahuje 99%čisté kyseliny hyarulonové a 1% anestetika. Provádí se ve spodních částech obličeje, např. nosortové rýhy, výplně brady, rty atd … Cena aplikace po konzultaci s lékařem … Toto ošetření vydrží cca 1 rok.
Pokud budete chtít bližší informace ohledně úkonu volejte nebo pište na tel. 739 023 159.

A něco navíc
A něco navíc
Chemický peeling

Chemický peeling od fy IMAGE Skincare – odloupněte léta pryč. Tento proces se skládá z třífázového procesu pro dosažení zdravé a rejuvované pokožky. Pro koho je peeling vhodný? Velmi vhodný pro bělení pleti, dále pak problémy s pigmentačními skvrnami, aknozní pleť, pleť unavená – kuřačky, stres. POČET OŠETŘENÍ 1X za čtrnáct dní až měsíc, a to 3 až 5 ležení. Doba trvání jednoho ošetření 40 min Více naleznete v našem menu sekce katalogy. Info na tel. 739 023 159.

Šperky od PIERRE LANG

Vysoce kvalitní šperky. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního zlata, mají povrchovou úpravu z rhodia nebo ruthenia, jsou 100 % hypoalergenní a neobsahují nikl, proto nevyvolávají alergické reakce. Není divu, že je naši zákazníci nosí znovu a znovu. Šperky jsou navrhovány v sídle společnosti ve Vídni. Šperky jsou navrhovány s důrazem na odolnost. Nyní nová kolekce „Jaro léto“ je opravdu úžasná. Šperky můžete fyzicky vidět a osahat si je po dohodě přímo v našem salonu. Schůzku si domluvte na telefonu: 739 023 159.
TAK NEVÁHEJTE A PŘIJĎTE SE OŠPERKOVAT JARO UŽ KLEPE NA DVEŘE.

A něco navíc
↓